Je bent prachtig
Ann Napolitano

Je bent prachtig

Gewone prijs €22,49 Actieprijs €24,99 Prijs per stuk per
BTW inbegrepen

☀️ Zomertip van Boekhandel Walry: "Mag er in jouw zomerboeken wel wat drama zitten? Dan is dit het boek voor jou! We volgen vier zussen tijdens een groot deel van hun leven. Een leven waarin ze elk heel wat te verduren krijgen. Elk hebben ze hun eigen karakter, hun eigen passies, maar ook hun eigen uitdagingen. Hoe onvoorwaardelijk is de band tussen zussen? Wat als er ook echtgenoten, geboortes, sterfgevallen en een verboden liefde in het spel komen? Wat verandert? Wat blijft voor altijd? Dit meeslepende familiedrama lees je als een moderne versie van ‘Little women’, inclusief die heerlijke chaos van een groot gezin en met minstens even eigenwijze, maar toch ook sympathieke en geloofwaardige hoofdpersonages."

Vier zussen. Een onmogelijke liefde. Een hartverscheurende familiegeschiedenis. Je bent prachtig is een schitterende, meeslepende roman. Voor de lezers van Shelley Read en Isabel Allende.


Wanneer de introverte William Waters trouwt met de bruisende Julia Padavano, wordt hij als vanzelf opgenomen in haar chaotische, liefdevolle familie. Het is alsof de wereld om hem heen ineens verlicht wordt. Julia en haar drie zussen zijn onafscheidelijk: Sylvie, de dromer van de familie, is het gelukkigst met haar neus in een boek; Cecelia is een vrijgevochten kunstenaar; en Emeline zorgt geduldig voor hen allemaal.


Maar dan komt de duisternis uit Williams verleden naar boven, die niet alleen Julia's zorgvuldig uitgedachte plannen voor hun toekomst in gevaar brengt, maar ook de onwrikbare toewijding van de zussen aan elkaar. Het resultaat is een catastrofale familiebreuk die hun leven voor generaties verandert.


Kan liefde een gebroken mens heel maken? Dat is de simpele maar doordringende vraag die centraal staat in deze bejubelde familieroman – een hommage aan Louisa May Alcotts klassieker Little Women.



ISBN 9789021044415
Luitingh Sijthoff
Ann Napolitano
vertaald door Maya Denneman